JuggerKnot RTA

2 199 Kč / ks 1 817 Kč bez DPH

Zvolte variantu

Tento RTA atomizér má velmi pohodlné plnění v podobě vytahovacího top-capu známého například od OBS Engine. K hornímu plnění nesmí chybět ani horní přívodu vzduchu, které zpostředkují opravdu výborné podání chuti a zabrání úniku liquidu jak je u atomizérů se spodními přivody vzduchu známo.

Detailní informace

Barva: Stříbrná
Vyprodáno / Výroba ukončena
2 199 Kč / ks
1 817 Kč bez DPH

Detailní popis produktu

JuggerKnot RTA Atomizer tank je na jednu spirálku nebo dvě spirálky od QP Design. Průměr základny je 24mm o objemu 4ml nebo 6ml a to díky speciální Ultem nádržce, pomocí které zvětšíte kapacitu ze základních 4ml na úctyhodných 6ml. Balení obsahuje 4ml skleněné tělo a 4ml Ultem tělo + větší 6ml ultem tělo.

Základna typu post less nabízí spoustu místa pro dvě velké spirálky. Každá má svůj vlastní boční přívod vzduchu a vy tak můžete očekávat excelentní podání chuti. Kontakty pro instalaci spirálek jsou zabudovány přímo v základně a jsou dostatečně široké. Větší jsou také přívody e-liquidu, díky kterým JuggerKnot RTA Atomizer zvládá bez problému zásobovat vatu. 

Nejedná se o hotový produkt. Některé součásti mohou vyžadovat instalaci spirálek, případně jejich namotání a vložení vaty.

all 450

6

 

Základna

Post less základna na dvě spirálky. Kontakty jsou skryty přímo v základně. Spirálky mají unikátní přívody vzduchu, které ofukují spirálky z boku, což zaručuje výjimečné podání chuti a skvělou tvorbu páry. Přívody e-liquidu jsou schopny zásobovat vatu i na vyšší výkony.
 
450 1
Konstrukce
JuggerKnot RTA Atomizer lze snadno rozložit na jednotlivé díly. Bez problému tak můžete oddělit základnu od komory, skleněného těla a horní části.
 
 
Balení obsahuje:
1x qp Design JuggerKnot
1x Náhradní pyrexové sklo pro objem 4ml
1x Ultem tank pro objem 4ml
1x FAT Ultem tank pro objem 6ml
1x 810 Ultem Driptip
1x Sada náhradních o-kroužků a šroubků
 
Parametry:
Průměr základny: 24mm
Průměr kolem tanku: 28mm / 31mm
Objem: 4-6ml
Závit: 510
Plnění: Vrchní

Doplňkové parametry

Kategorie: Atomizéry qp Design
Záruka: 2 roky
? Způsob vapování: DTL - vapování přímo do plic - simulace vodní dýmky (jinak ř. CCH)
Typ atomizéru: RTA

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: