SXK Stickman DNA60 SL GT V2 60W - černý

3 499 Kč / ks 2 892 Kč bez DPH
Skladem
Můžeme doručit do:
29.1.2021

Prémiový mód s reprezentativním designem na baterie 21700 a populárním čipem DNA.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Ačkoli je značka SXK poměrně neznámá, dává o sobě nyní vědět v podobě módu Stickman SL GT V2, jehož kvalita je dána nejen osvědčeným čipem řady DNA od Evolv, ale také netradičním vzhledem.

Tvar módu byl navržen tak, aby skvěle padnul do ruky. Z toho důvodu je zpracován do příjemně ladných tvarů, umožňujících pohodlný, přirozený úchop. Netradičně, avšak o to více unikátně je řešený kryt baterie současně se závitem pro atomizér. Oba se nacházejí oproti sobě a jsou vybaveny okrasným okružím s vroubkováním a díky tomu působí, jako by se jednalo o celistvou trubici vnořenou do těla módu.

Závit módu pro atomizér je běžného typu 510, nachází se však zanořený pod hranou okruží a tak je možné použití atomizéru pouze do maximálního průměru 22mm, s tímto průměrem však dosáhnete naprosto bezchybného designového souznění. Kryt bateriového slotu je šroubovací, zamezuje tak dokonale nechtěnému otevření. Pod krytem je umístěn slot pro jednu baterii typu 21700, stejně dobře do něj však umístíte i baterii 20700 nebo za použití adaptéru z balení i nejběžnější typ 18650. Přední strana módu je vybavena estetickým karbonovým povrchem a nabízí snadné ovládání a nastavování celého zařízení. Nachází se na ní celkem tři tlačítka a kompaktní 0,91" OLED displej. Všechna tlačítka jsou kruhového tvaru s minimálním vystoupením z módu, aby zabraňovaly případnému nechtěnému stisku v kapse.

Ovládání módu je velmi snadné, díky použitému čipu DNA60 nabízí kromě skvělé výtěžnosti 85% možnost nastavování výkonu, atomatickou funkcí předžhavení a teplotní ochranou atomizéru pro odporové dráty s obsahem niklu, titanu, nerezové oceli a dalších materiálů s proměnlivým odporem nebo koeficientem. Nechybí možnost ukládání jednotlivých přednastavených profilů pro snadnější obsluhu v případě používání více atomizérů. Samozřejmostí jsou všechny nejčastější ochrany pro vždy bezpečné použití i zvýšený uživatelský komfort.

Vlastnosti

Rozměry: 85mm x 40mm x 30mm

Hmotnost: 182g

Rozsah výkonu: 1W - 60W

Minimální odpor - kanthal: 0,25Ω

Minimální odpor - ostatní: 0,15Ω

Baterie: 1x 21700 / 1x 20700 / 1x 18650 (nejsou součástí balení)

Použité materiály: Nerezová ocel, karbonové vlákno

Obsah balení

1x Mód SXK Stickman DNA60 SL GT V2

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

5
0x
4
1x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevyplňujte toto pole: