Vážení zákazníci, v pondělí 28.09. na Den české státnosti bude naše prodejna ZAVŘENA. Všechny vaše objednávky vyřídíme v úterý 29.09. Přejeme příjemně strávený prodloužený víkend, tým VAPORISM.

Mód Tesla Nano 120W Steampunk

1 499 Kč / ks 1 239 Kč bez DPH

Zvolte variantu

Detailní informace

Barva: Antique Brass
Vyprodáno / Výroba ukončena
1 499 Kč / ks
1 239 Kč bez DPH

Detailní popis produktu

Tesla Nano 120W Steampunk v provedení Antiqua Copper představuje výkonný a pokročilý MOD nejen pro příznivce steampunku. Navzdory svému retro vzhledu přináší solidní výkon až 120W a pokročilé teplotní režimy včetně TCR pro přesné nastavení projevy spirálek z takřka libovolného kovu. Perfektně zpracované tělo ze zinkové slitiny vyrobené tlakovým litím a přehledný OLED displej dělá z tohoto extravagantního MODu skvělého společníka.

tesla_nano_120w_popisek

Design Tesla Nano 120W jej jednoznačně posouvá na úroveň mnohem dražších zařízení a mění obyčejný MOD na umělecké dílo. Kromě plastiky ozubených kol tvoří dominantu Tesla Nano rozměrné a kulaté aktivační tlačítko. Pod ním se nachází nezvyklé vypínací tlačítko ON-OFF, díky kterému již nemusíte řešit zamykání pomocí pětikliku. Tlačítka pro nastavení hodnot a volbu režimu naleznete ve spodní části a esteticky zapadají do designu.

Kromě výše zmíněných teplotních režimů TI/Ni200/SS316 a TCR režimu naleznete v gripu Tesla Nano 120W také inovativní režim nazvaný Taste Control.  Ten disponuje třemi přednastavenými režimy Soft, Norm, Hard a User, ve kterém si můžete nastavit průběh křivky výkonu v průběhu všech 10ti sekund potažení. Mohutné spirálky typu clapton tak nejsou pro Tesla Nano 120W žádný problém! K uložení oblíbených nastavení máte k dispozici hned tři paměti (M1, M2, M3).

Balení obsahuje:

1 x Tesla Nano 120W TC Box Mod

Parametry Nano 120W:
Rozměry: 90mm x 55mm x 25mm
Výkon: 7-120W
Baterie: 2 x 18650
Režimy: VW/TC/TCR
Závit: 510
Nabíjení: externí

Doplňkové parametry

Kategorie: Módy Tesla
Záruka: 2 roky
? Baterie módu: Externí - 18650 - 2 sloty
Typ módu: Elektronický mód

VIDEO

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: