V pondělí 06.07. bude naše prodejna zavřena. Těším se na vás hned v úterý a přejeme klidný prodloužený víkend! Tým Vaporism.

Thunderhead Creations THC Tauren Max Mech Mod

1 799 Kč / ks 1 487 Kč bez DPH
Skladem
Můžeme doručit do:
8.7.2020

Novinka na poli mechanických módů v luxusním provedení.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Společnost Thunderhead Creations (THC) již dokázala, že i mechanický mód může mít i další přidanou hodnotu a to současně s velmi prestižním vzhledem. Proto je i Tauren Max špičkový ve všech ohledech.

Ačkoli je jeho tělo tubovitého tvaru, díky speciálním záhybům je nepravidelné a ještě líp tak padne do ruky. Pokryto je jedinou barvou s elegantním odleskem a na přední straně naleznete kromě samotného názvu a sériového čísla také vystouplý zlatý štít. Vzhled z něj tak dělá jasnou volbu jako společníka i do vysoké společnosti. Stejně jako jeho předchůdce umožňuje díky dostatečně velkému průměru použití bateriových článků typu 21700, 20700 a s redukcí obsaženou v balení také nejběžnějšího typu 18650.

Největšího pokroku se však dočkalo rozebíratelné žhavící tlačítko. Aby nedocházelo k nechtěnému sepnutí během přenášení, umožňuje pouhým jeho pootočením uzamknout možnost stisku a stejně jednoduše jej opět odemknout. Vapovat z něj můžete tak již pár vteřin po vytažení z kapsy. Vzhledem k hybridnímu 510 závitu není mezi atomizérem a módem žádná překážka a tak je náběh žhavení prakticky okamžitý. Umožní vám tak užít si vaping ihned, kdykoli na to jen pomyslíte a bez zbytečných prodlev.

Tento hybridní mechanický mód je určen výhradně pro zkušené uživatele se znalostí ohmova zákona a problematiky hybridních mechanických módů.

Vlastnosti

Průměr: 26mm

Výška: 95mm

Průměr atomizéru bez přesahu: 24mm

Baterie: 1x 21700 / 1x 20700 / 1x 18650 (nejsou součástí balení)

Použité materiály: mosaz

Obsah balení

1x Mód Thunderhead Creations Tauren Max

1x Redukce na baterii typu 18650

VIDEO

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: