E-liquid mixer Nitecore NFF01

2 499 Kč / ks 2 065 Kč bez DPH
Vyprodáno / Výroba ukončena
Položka byla vyprodána…

Firma Nitecore uvedla na trh první zařízení pro snadnější přípravu e-liquidů. Pokud si přejete připravit domácí e-liquid tak, jako byste si koupili originální hotový e-liquid od světoznámých výrobců, rozhodně byste si neměli nechat ujít tuto převratnou novinku.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Magnetická míchačka e-liquidů Nitecore NFF01 je navržena pro co nejjednodušší obsluhu a zároveň pro skutečně profesionální přípravu e-liquidů. Ve vrchní části se nachází magnetická deska, na kterou postačí umístit nádobu na míchání e-liquidu. Do této nádoby poté vložíte speciální magnetické čidlo, které bude míchat váš e-liquid.
 
Míchačka disponuje dvěma nastavitelnými režimy míchání. Klasický automatický režim zahřeje váš e-liquid na potřebnou teplotu a začne ho míchat, dokud nebude řádně připraven. Zajímavější režim je poté pokročilý manuální režim, ve kterém si požadované hodnoty můžete nastavit sami.
 
Deska pro míchání funguje zároveň jako topné těleso a zahřívá váš e-liquid. Teplotu lze nastavit v rozmezí 35 - 70 °C. U míchání si můžete taky ručně upravit počet otáček za minutu. Lze nastavit rozpětí 70 - 1200 ot/min. Celá vrchní deska ohřívače je navíc vyrobena z nerezové oceli, takže je zaručeno kvalitní proudění tepla a s tím spojené rovnoměrné zahřívání celé desky. Díky tomu se bude váš e-liquid v nádobě zahřívat rovnoměrně a vždy tak dosáhnete jen těch nejlepších výsledků. Zařízení rovněž v sobě obsahuje zabudovaný teploměr. Na displeji proto stále uvidíte aktuální teplotu, kterou vydává nerezová deska.
 
U míchačky nechybí celá řada bezpečnostních prvků pro jednoduchý a bezpečný provoz. Zároveň je navržena pro co nejnižší hlučnost.
 
Parametry:
Rozměry: 161 x 144.7 x 53 mm
Počet otáček: 70 - 1200 ot/min
Výstupní výkon motoru: 3W
Výstupní výkon termostatu: 30W
Teplotní rozsah: 35 - 70 °C
Kapacita e-liquidu pro míchání: 30 - 1000 ml (doporučeno 30 - 200 ml)
 
Balení: 1x míchačka Nitecore NFF01, síťový adaptér, magnetické čidlo malé, magnetické čidlo velké

Doplňkové parametry

Kategorie: Nabíječky Nitecore
Záruka: 2 roky
Položka byla vyprodána…

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: