SteamCrave Glaz RDSA

699 Kč / ks 578 Kč bez DPH
Skladem
Můžeme doručit do:
20.4.2021

U Steam Crave vždy šli na věci trošku jinak a díky tomu si můžeme užívat jejich skvělé atomizéry, které nemají konkurenci. Podobně je na tom také jejich nové RDSA vybavené krásným skleněným tělem. Krásně je tak vidět na základnu, spirálku a vatu. Bez problému si tedy lze zkontrolovat, kdy je vata suchá a je potřeba doplnit e-liquid. Zatímco náplň můžete klasicky dokapávat přes náustek, v balení nechybí ani speciální BF kontakt pro použití atomizéru s oblíbenými squonk mody. Poté už stačí jen zmáčknout lahvičku v modu a prostorná základna se vám doplní e-liquidem.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Právě velká základna tohoto 30mm atomizéru nabízí hned několik možností, které jen tak jinde nenajdete. Vyhrát si můžete se spirálkami a jejich množství. Jedna až tři žhavící spirálky citelně ovlivní množství mraků a podání chuti. Spodní nastavitelné přívody nabízejí krásně volný potah a dokonalé promíchání vzduchu s párou. Svou jedinečnost Glaz RDSA dokazuje také přibalenými PEEK izolacemi, které po slouží pro nainstalování dodatečné části základny. Tu využijete pro sériové zapojení žhavících spirálek.

Nejedná se o hotový produkt. Některé součásti mohou vyžadovat instalaci spirálek, případně jejich namotání a vložení vaty.

Obsah balení a parametry

2x Skleněná horní část
1x Černý kroužek pro přívod vzduchu
1x Nerezový kroužek pro přívod vzduchu
1x Základna
1x Inbus
1x Balení O-kroužků a šroubků
1x Kontakty pro základnu
1x BF kontakt
2x Peek izolace
 
Obsah balení může být ještě upřesněn.

Rozměry: 40,4mm x 30mm
Spirálky: 1-3
Squonk: Ano
Závit: 510
Náustek: Vlastní
 

Rozměry

Se svými 30mm v průměru se jedná o skutečný široký atomizér, který k sobě bude potřebovat podobně široký mod.
 

Základna

Díky obrovskému průměru nabízí Glaz atomizér prostornou základnu s celkem šesti kontakty a místem až pro tři spirálky. Základna je také dostatečně hluboká, snadno do ní umístíte potřebné množství vaty.
 

Squonk

Řada atomizérů se bez této součástky již neobejde. Platí to i v případě Glaz RDSA. Kromě klasického kontaktu máte v balení i speciální BF kontakt pro použití se squonk mody.
 

Doplňkové parametry

Kategorie: Steamcrave
Záruka: 2 roky
? Způsob vapování: DTL - vapování přímo do plic - simulace vodní dýmky (jinak ř. CCH)
Typ atomizéru: RDA

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: