Vážení zákazníci v pátek 01.07. bude probíhat údržba a aktualizace našich systému a bohužel v těchto dnech nebude přístupný e-shop ani prodejna. Za potíže se omlouváme.

ArcticFox: za málo peněz hodně muziky

Obrázek článkuPatříte mezi ty, kterým se nechce investovat do dražších kousků? Pokud je tomu tak, máme pro vás dobrou zprávu: lze to i jinak.

Možná jste si u nás v nabídce všimli, že prodáváme tzv. módy s DNA čipem. Tyto módy jsou známé nejen kvůli unikátnějším zpracováním, ale taktéž díky své vyšší pořizovací ceně. Ta je dána právě oním DNA čipem, který vyrábí americká společnost Evolv. Je proslulý nejen velkou škálou nastavení přes počítač, ale i v módu, ale taktéž svou vysokou přesností. Přesto, že jsou tyto módy, co se týče kvality, téměř nepřekonatelné, je možnost vychutnat si alespoň značně vylepšené rozhraní s vysokou škálou nastavení i za lidovější cenu.

A co, že vlastně všechno umožňuje?

  • nastavení a pojmenování jednotlivých profilů
  • nastavení rozložení a vybrání údajů, které mají být na obrazovce zobrazovány
  • vložení vlastního loga a zobrazování času (to je však omezeno hardwarem a proto se čas zpožďuje)
  • nastavení chování tlačítek a jejich kombinací při stisknutí
  • nastavení výkonových křivek
  • statistiky počtu potahů a celkového času potahů
  • uložení aktuálního nastavení do souboru s možností jeho obnovení
  • sledování grafů v reálném čase
  • zrdcadlení displeje s možností zachycení snímku

 

Stačí k tomu přitom cenově dostupný mód ze seznamu níže. Pokud některý ze jmenovaných módů máte, můžete se pustit rovnou do instalace. V případě, že jej ještě nemáte, nezoufejte. Jak si totiž můžete všimnout, drtivou většinu jich máme v nabídce.

PODPOROVANÉ ZAŘÍZENÍ

Joyetech

VTC MiniVTC DualVTwo MiniVTwo, eVic Basic, eVic AIOeVic PrimoeVic Primo 2.0eVic Primo Mini, eVic Primo Mini SE, eGrip II / Light, Cuboid, Cuboid MiniCuboid 200

Wismec

Presa TC75W, Presa TC100WReuleaux RX75Reuleaux RX200Reuleaux RX200SReuleaux RX300Reuleaux RX2/3RX mini, Reuleaux RX GEN3, Predator, Sinuous P80

Eleaf

iStick TC100WiStick TC200W, iStick QC 200W, iStick Power 80W, iStick Pico 75WiStick Pico Mega 80W, iStick Pico Dual, iStick Pico RDTA, iStick Pico 25, Aster

Další

Vaporflask: Classic, Lite, Stout; Beyondvape Centurion, La Petite Box, Vapor Shark SwitchBox RX

 

 Právě díky firmwaru ArcticFox, který vyvíjí nadšenci z ruské skupiny NFE Team, si můžete udělat z běžného zařízení "chytré". Budete jej moct všemožně nastavovat přímo přes počítač, ale taktéž se vám otevřou nové možnosti i přímo v módu. Nebaví vás stále klikat při zvyšování výkonu jen kvůli desetinám wattů? Můžete si nastavit, aby bylo číslo pouze v jednotkách, a máte po problému. Samozřejmostí je také libovolná konfigurace jednotlivých položek, které se na displeji zobrazují a možnost namapování počtu stisků pro zobrazení menu či profilů. Profily jsou taktéž jedna z největších výhod, jelikož se každému někdy stalo, že si přehodil atomizér na jiný, ale nezměnil wattáž a odrovnal tak žhavení včetně velmi nepříjemného dry-hitu. ArcticFox nabízí vytvoření až osmi profilů pro každý atomizér a sám dokáže díky změně odporu rozpoznat změnu atomizéru a přehodit na jeho odpovídající profil.

NÁVOD NA INSTALACI

Upozornění: Společnost Vaporism.cz nenese odpovědnost za poškození zařízení, způsobené následováním tohoto návodu. Veškeré informace jsou pouze informativního charakteru a postup dle návodu bere každý na vlastní odpovědnost. V případě softwarového poškození instalací se na takto poškozené zařízení nevztahuje záruka.

1. Nezapomeňte si ještě před instalací stáhnout nejnovější oficiální firmware od výrobce, protože v případě, že se instalace nezdaří a zařízení nijak nereaguje, lze jej ve většině případů velmi jednoduše obnovit nahráním originálního firmwaru zařízení a posléze můžete opět pokračovat v instalaci ArcticFoxu.

2. Jelikož je ArcticFox jeden jediný pro všechny jmenované typy zařízení, nemusíte se bát, že byste stáhli jiný. Naleznete jej na stránce https://nfeteam.org/Na ní je třeba stáhnout nejnovější verzi NFE Tools a taktéž nejnovější ArcticFox firmware. Postup pro stažení naleznete v galerii níže, stejný postup jako u stažení NFE Tools opakujte také pro stažení Arcticfoxu. Vždy volte verzi, která je nejnovější a nachází se nejvýše v seznamu.

3. Po stažení si vytvořte v kořenovém adresáři vašeho disku složku ArcticFox a do ní vyextrahujte obsah .zip archivu NFE Tools a taktéž do ní vložte stažený firmware s koncovkou .bin.

4. Ve složce naleznete spustitelný soubor NToolbox.exe. Ten otevřete, po zobrazení změňte jazyk vlevo na češtinu a  zvolte ve výběru Aktualizace Firmware. Nyní se vám otevře okno s nápisem "Čekám na zařízení...". Nyní můžete připojit zařízení přes microUSB kabel a poté, co se vám zobrazí místo textu čekání název vašeho zařízení, klikněte na "Aktualizovat ze souboru".

5. Po kliknutí se zobrazí okno s výběrem firmware. Nyní je třeba vybrat soubor s firmwarem a potvrdit.

6. V okně se nyní zobrazuje, že probíhá nahrávání firmware. Dávejte si pozor, aby zařízení po celou dobu leželo/stálo v klidu a nebyla žádná možnost nechtěného vytažení kabelu.

7. Pokud se vám nyní zobrazila hláška "Firmware successfully updated.", můžete se již začít radovat. Vše proběhlo bez problémů a ArcticFox byl úspěšně nainstalován do vašeho zařízení. Tuto hlášku už jen stačí odkliknout, zvolit v původním okně Cancel a vybrat si jednu z možností aplikace. Nyní si můžete libovolně nastavit své zařízení.

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení