Chystáme něco nového a je na co se těšit! + SOUTĚŽ

diypremJelikož se naše společnost neustále vyvíjí a nehodlá v tom nijak polevovat, přichystali jsme si pro vás novinku, která bude již brzy k dispozici. Tímto krokem totiž nepotěšíme jenom "míchače", ale taktéž příznivce prémiových liquidů. Jelikož nám všem uvalilo TPD značné stížení, je v současnosti dosti složité zajistit si prémiovky věhlasných značek kupříkladu z USA, kde TPD nemají a tak stále vyrábějí liquidy ve 30ml lahvičkách a větších. Díky vysokému poštovému se však neoplácí je kupovat ze zahraničí "na vlastní pěst" a my jako prodejce nemáme žádnou možnost, pokud daná společnost nevyrábí i v 10ml lahvičkách.

Právě díky tomu se nám však zrodil výborný nápad. Někteří možná již znají, někteří naopak, ale my bychom vám rádi představili největší mezinárodní kuchařku e-liquidů e-liquid-recipes.com, ve které nejen najdete, ale taktéž můžete vkládat své vlastní recepty, kde můžete z několika běžných příchutí vykouzlit opravdu speciální liquid a nebo přímo klon světově proslulé příchutě.

A co, že to má společné s námi? Jelikož sami známe, že ne vždy je dostupnost příchutí na takové úrovni, aby se dal recept namíchat celý, rozhodli jsme se, že z nejoblíbenějších receptů připravíme sady příchutí a ty si budete u nás moct již brzy zakoupit.

Jelikož však nechceme o výběru receptů rozhodovat sami, chceme vám dát taky možnost výběru. Proto vkládejte z následujícího odkazu do komentářů odkazy na recepty, které byste chtěli mít u nás k dostání a taktéž lajkujte recepty, které vložili lidé před vámi, které se vám líbí. Pět odkazů s nejvyššími počty lajků převedeme do reality a budou již brzy u nás dostupné k zakoupení.

Navíc autor receptu, který bude mít u receptu nejvíce lajků dostane sadu svého vítězného receptu zcela zdarma! 

Příchutě vybírejte z tohoto odkazu(nemusí být jen z první strany), kde je nastaveno řezení podle oblíbenosti, jedinou podmínkou tak je, aby měl recept vysoké hodnocení ;)

Pro účast v soutěži nezapomeňte splnit všechny podmínky u příspěvku na našem Facebooku.