Vážení zákazníci, z technických důvodů (nejspíše u poskytovatele) nám bohužel dnes nefunguje infolinka, využijte prosím online podporu či nás kontakujte na e-mailu jsme@vaporism.cz

Elektronická cigareta JUUL v Evropě končí. Jaké se nabízí náhrady? + SLEVOVÝ KUPÓN

Neradi jsme poslem špatných zpráv. Společnost, stojící za distribucí americké elektronické cigarety JUUL se však rozhodla ke konci roku 2020 oficiálně ukončit prodej tohoto zařízení na evropském trhu a to včetně náplní. JUUL náplně, které tak naleznete v kategorii Elektronické cigarety JUUL, jsou již poslední a dále nebude možné je naskladňovat, proto v případě potřeby neváhejte s jejich zakoupením.

Sám distributor žádné přímé náhrady nenabízí. Nemusíte se však obávat, my vás v tom nenecháme. Proto jsme si pro vás připravili výběr alternativ, které vám pomůžou zařízení JUUL zcela nahradit a k tomu ještě jako bonus slevový kupón, díky němu tak pořídíte svou alternativu ještě levněji.

AAA Vape Savor PODsavor

Tato elektronická cigareta si vás snadno získá nejen svým osobitým designem, ale i širokou škálou barevných provedení. Stejně jako v případě JUULu neobsahuje žádné tlačítko, spínání proto funguje automaticky při potažení z náustku. Nebude vám chybět ani signalizační LED dioda, oznamující příslušnou barvou aktuální stav baterie.

Nabízí velmi podobné rozměry při více jak dvojnásobné hmotnosti, zato je však jeho kapacita baterie 2,6x vyšší a tak je jeho výdrž na jedno nabití nesrovnatelně delší. K lepší přívětivosti však přidává standardizovaný port microUSB, nemusíte tak mít neustále u sebe speciální nabíječku, jako tomu je u JUULu.

Uwell Caliburn G POD

caliburngJiž druhá generace série Caliburn POD navazuje na úspěch předchozího modelu, dočkala se však moderního designového přepracování a to hned v několika barevných provedeních. Ani Caliburnu G nechybí signalizační LED dioda s barevným přehledem stavu baterie.

Narozdíl od JUULu i zařízení Savor POD však obsahuje tlačítko žhavení, potah si proto ovládáte sami jeho stiskem. Podobně je na tom i s rozměry, rozdílná tak zůstává pouze vyšší hmotnost, která vám však umožňuje více prožívat jeho úchop.

Oproti JUULu je tento výrobek vybaven zabudovanou baterií s kapacitou téměř 2,6x vyšší, což mu zajišťuje delší výdrž na jedno nabití. Ani Caliburn G k dobíjení nepotřebuje jakékoli nabíjecí adaptéry, je totiž vybaven inovativním oboustranným portem USB-C, je proto připraven vykročit s vámi vstříc budoucnosti.

POD zařízení obecněpods

Tyto produkty oplývají svou přímočarostí, ač tedy nejsou kompatibilní s dalšími výrobky, jako jsou módy a atomizéry, získaly si velmi rychle svou oblibu. Pro svůj provoz totiž nepotřebují kromě nabíjení a občasné výměny cartridge/hlav vůbec žádnou údržbu.

Jediným zásadním rozdílem je tak vlastní plnění cartridge e-liquidem, které vám však otevírá cestu k téměř nekonečnému druhu e-liquidů různorodých příchutí. Nejste proto omezeni pouze jediným výrobcem e-liquidu a snáze naleznete mezi příchutěmi právě tu, jež vám bude vyhovovat nejvíce.

V drtivé většině případů jsou navíc vybaveny standardizovaným portem microUSB nebo novějším USB-C, v případě potřeby si tak vystačíte i s nabíječkou od mobilu či jiné elektroniky.

 

 Zařízení Rozměry vč. cartridge Hmotnost Kapacita baterie
JUUL 95mm x 15mm x 7mm 12g 266mAh
AAA Vape Savor POD 93,5mm x 21,2mm x 11,5mm 27g 700mAh
Uwell Caliburn POD 108,3mm x 22,5mm x 12,6mm 60g  690mAh

 

Jak můžete z tabulky zjistit, velikostní odchylky oproti JUULu nejsou nijak zásadní, díky tomu vám navíc dokážou nabídnout násobně vyšší kapacitu baterie, která vám významně sníží četnost potřeby nabíjení. Nejste navíc omezeni pouze na náplně jediného výrobce, můžete se proto spolehnout, že tato situace se vám již v budoucnu nebude opakovat a přechod se stane pouze přínosem.

Jak jsme již slíbili v úvodu, chceme vám v této nepříjemné situaci ulehčit a proto jsme si pro vás připravili slevový kupón, po jehož vložení v košíku se můžete těšit na příjemnou slevu na vaše nové zařízení.

Slevový kupón: JUULKONCI (sleva 100,-Kč při nákupu AAA Vape Savor POD)

AAA Vape Savor POD zakoupíte zde.

Uwell Caliburn G POD zakoupíte zde.

Přehled všech POD zařízení v nabídce naleznete v tomto odkazu.

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení