Vážení zákazníci v pátek 01.07. bude probíhat údržba a aktualizace našich systému a bohužel v těchto dnech nebude přístupný e-shop ani prodejna. Za potíže se omlouváme.

Jednorázové e-cigarety - jaký je jejich účel?

Ať už používáte nějakou elektronickou cigaretu nebo si o nich teprve zjišťujete více informací, určitě by vám neměly uniknout jednorázové e-cigarety. Přinášejí totiž skvělou příležitost, jak si vyzkoušet nejen samotné používání elektronických cigaret, ale i druhy dostupných příchutí. Ačkoli si dříve vzhledem k nepříliš valné kvalitě nezískávaly příliš velkou pozornost, aktuálně dostupné již nabízejí plnohodnotný uživatelský zážitek.

"Jednorázovky" se nijak zásadně neliší od ostatních elektronických cigaret, obsahují tedy v sobě baterii i atomizér, ty jsou však zapouzdřeny v jednolitém těle a z toho důvodu není možné je po vybití znovu nabít ani je nelze opětovně naplnit e-liquidem. Vždy jsou však vybaveny spínáním potahem, pro použití tak stačí pouze si z náustku potáhnout a o zbytek se postará elektronický obvod.

 Mezi těmito e-cigaretami narazíte na mnoho rozličných příchutí, největší jejich výhodou je však bezesporu nový trend výrobců e-liquidů, jež přináší své běžně dostupné příchutě také v předplněných jednorázových e-cigaretách. Vy tak máte skvělou možnost si ještě před nákupem příchutě nezávazně vyzkoušet, jestli vám vybraná příchuť vyhovuje, aniž byste riskovali nutnost výměny POD cartridge, žhavící hlavy nebo potřebu přemotání.

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení