LETNÍ SPECIÁL: Na kterých českých a slovenských letištích lze používat elektronické cigarety?

Obrázek článkuLéto se neúprosně blíží a s ním i čas dovolených. Proto čím dál tím více lidí začíná zjišťovat, jak je tomu právě na letišti, odkud odlétá. Abychom vám to však usnadnili, zeptali jsme se za vás a napsali jsme celkem deseti českým a slovenským mezinárodním letištím o oficiální stanovisko.

Celkem se nám sešlo sedm odpovědí a proto bychom tímto chtěli poděkovat tiskovým mluvčím a zástupcům letišť Bratislava, Brno, Karlovy Vary, Košice, Pardubice, Poprad a Praha za zaslání odpovědi.

Bohužel se nám nepodařilo získat stanovisko letiště Ostrava, Sliač a Žilina a to ani po druhé zprávě.

Česko

Letiště Václava Havla Praha - Ve všech vnitřních prostorech zakázáno, povoleno pouze na vyhrazených místech před budovou letiště

Letiště Brno-Tuřany - Ve všech prostorech letiště zakázáno, povoleno však na vyhrazených místech pro kouření

Letiště Karlovy Vary - Ve všech prostorách letiště zakázáno

Letiště Pardubice - Ve všech vnitřních i venkovních prostorách zakázáno s výjimkou vyhrazeného místa před terminálem na straně parkoviště

Slovensko

Letiště M. R. Štefánika Bratislava - Ve všech prostorech zakázáno, povoleno v kavárně provozovatele Coffeeshop Company a to v schengenské i neschengenské odletové zóně letiště

Letiště Poprad-Tatry - Ve všech prostorách zakázáno s výjimkou vyhrazených míst ke kouření

Letiště Košice - Ve všech prostorách letiště zakázáno, vyhrazené prostory pro kouření před terminálem letiště
beach-1761410_1280

Rady na závěr

Nezapomeňte tedy ani na letištích dbát na to, abyste předešli nepříjemnostem a tak si kazili dojem z dovolené ještě dřív, než budete na místě. Elektronické cigarety nikdy nepoužívejte v prostorách, kde je zakázáno kouření. Nedávejte do kufru určeného k odbavení e-cigarety obsahující baterie či přímo baterie samotné, vezměte je vždy sebou v příručním zavazadle nebo v kapse.

Proto nám nezbývá, než vám popřát za celý tým VAPORISM  příjemně strávenou dovolenou.

V případě, že máte nějaké informace z vlastních zkušeností k doplnění, dejte nám o tom vědět v komentářích pod článkem a my je začleníme tak,aby byl seznam stále aktuální.

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení