Vážení zákazníci v pátek 01.07. bude probíhat údržba a aktualizace našich systému a bohužel v těchto dnech nebude přístupný e-shop ani prodejna. Za potíže se omlouváme.

Podrobný video návod pro DNA EScribe.exe

Světoznámý chipset Evolv DNA netřeba představovat. Tak to co nejvíce shrneme, jedná se o velmi pokročilou a časem ověřenou chipovou sadu od společnosti EvolV LLC. Čipy DNA jsou známé svoji výbornou rychlostí žhavení, celkovou efektivitou žhavení a s tím spojeným výborným power managementem. Společnost EvolV pro svůj DNA chipset také vyvinula program EScribe Suite. To je aplikace pro konfiguraci softwaru, monitorování a úpravu provozu zařízení DNA. Nainstalujete ji do každého  počítače se systémem Windows nebo Mac a připojíte své DNA  zařízení pomocí USB portu.

Aplikaci EScribe Suite si stáhnete v odkaze zde.

Pokud by jste si s čímkoliv nevěděli rady, doporučujeme Martinovo instruktážní video a pokud to nebude stačit, vždycky se můžete optat nás :)

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení