Jaký dárek pod stromečkem potěší každého uživatele e-cigaret?

vesele-vapeDnes jsme si pro vás připravili tak trochu netradiční článek - není totiž primárně určen pro uživatele elektronických cigaret, ale naopak pro ty, kteří mají někoho takového doma, v rodině či ve svém okruhu přátel a chtěli by mu vánočním darem opravdu udělat radost.

V prvořadí bychom vás chtěli pochválit, jelikož věřte, že pro aktivního uživatele e-cigaret bude jen málokterá věc více ceněná, než kvalitní vaperský dárek. My jsme se proto rozhodli vám v tom pomoct, protože stejně, jako u ostatních typů dárků je lehké šlápnout vedle a pořídit něco, co už ten, kterého hodláte podarovat měl a nebo je to v nižší skupině, než to, co používá aktuálně.

Cena

První základní pilíř, který je třeba si stanovit je celková cena, kterou jste ochotni za celý dárek zaplatit. Na základě toho je potom lehké určit, kterým směrem se máte zaměřit.

  • Pokud chcete utratit spíše méně, vyplatí se zaměřit na příchutě a celkově potřeby na míchání e-liquidů, tedy aromatizovaných náplní do elektronických cigaret.
  • Zlatou střední cestou, kterou však ocení více uživatelů je nákup prémiových hotových e-liquidů. Ty si totiž kvůli vyšší ceně, než na kolik vychází míchání, ne každý může dovolit a proto tím pádem bude váš dar více exkluzivní a oceňovaný.
  • Pokud však hodláte utratit ještě více, máte neomezenou možnost výběru, kombinací a taktéž můžete jako dar zvolit celou sadu a nebo případně opravdové drahokamy vaperského světa, luxusní módy nebo atomizéry.

 

Na co se zaměřit

Pokud vám na finanční hladině až tak nesejde, v prvořadí je třeba se zaměřit na to, jestli chcete pořídit spíše jednu dražší a nebo naopak několik levnějších věcí. Ačkoliv se vám pokusíme co nejvíce pomoct, u variant příchutí nebo e-liquidů bude třeba některé informace si zjistit. Kupříkladu pokud se jeví jako opravdu ostřílený a všeznalý vaper, nejvíce jej potěší právě luxusní atomizéry a módy, případně prémiové e-liquidy. Takovému uživateli rozhodně nepořizujte sadu, jelikož je jen malá pravděpodobnost, že byste koupili něco lepšího, než má aktuálně. Jako exemplární případ luxusního atomizéru je kupříkladu novinka na trhu - SQuape E[motion].

V případě, že si nejste jistí, neuděláte rozhodně chybu koupí hned několika liquidů nebo příchutí. Abyste se však trefili do správné chuti, nezaškodí si v přítomnosti toho, koho chcete obdarovat zahrát tak trochu na špióna a semtam se zeptat, co voňavého to právě vyfukuje. Tím zcela nenápadně získáte přístup k jeho osobnímu vkusu a ten pak můžete aplikovat pro výběr podobných příchutí a prémiových liquidů. V případě, že bude mít na stole lahvičku s e-liquidem, oplatí se pro nákup prémiovek zjistit taktéž síla nikotinu, která bude uvedena jako 0mg, 3mg, 6mg nebo případně více. Rozhodně je třeba se podle toho řídit, aby bylo dosaženo opravdové spokojenosti.

vape-tree

Výběr správných chutí

Na trhu existuje sice mnoho příchutí, hlavní jsou však skupiny, do kterých spadají a dle těch je třeba se řídit. Ať už zjistíte jakoukoli přichuť, posuďte, zda se jedná o ovocné, tabákové nebo dezertové. Posléze je důležité vybírat hlavně ze stejné skupiny. Kupříkladu v případě, že budete vědět o tom, že "pozorovaný subjekt" právě vapuje příchuť Cheesecake, která spadá do kategorie dezertů, dá se očekávat, že ho lehce zklamete koupí tabákové příchuti, ale naopak je největší pravděpodobnost, že se trefíte do chuťového profilu koupí například jahodového mléka.

Nechte si poradit

Drtivá většina vaperů jsou přátelští lidé, pro které se vaping stal koníčkem a vždy vám rádi ochotně poradí. Pokud tedy máte dalšího známého vapera, můžete jej oslovit a získat detailnější rady. Pokud však nikoho takového neznáte, můžete položit dotaz např. ve Facebookové skupině Elektronická cigareta fans CZ/Sk. Pouze si dejte pozor, aby ve stejné skupině nebyl ten, koho chcete obdarovat.

Naše tipy

Rozumíme, že se v tomto odvětví nejspíše vůbec neorientujete. My však ano a proto vám zde přinášíme i tipy na populární produkty, kterými rozhodně neurazíte žádného vapera, tudíž něco jako sázka na jistotu. 

Příchutě

Jedná se především o novinky, takže je méně pravděpodobné, že by obdarovaný tyto příchutě již dříve zkoušel, ale taktéž o oblíbené značky.

Značky: 3´S Flow814Clouds of Lolo, Drive Flavour, Extrapure, Frenchy Fog, Full Moon, FUU - Syrup, FUU - Full Flavors, Ghost Clouder, Kapka´s FlavaIsle of Custards, Just Vapemaker, Los Aromatos, Neoclouds, PJ EmpirePotions, Premium Tobacco, Psycho Bunny, Bastard Sauce

neo-clouds-aroma
Prémiové e-liquidy

 Proslulé e-liquidy, které jsou nachystány přímo pro nalití do atomizéru. Nachází se mezi nimi velmi oceňované značky, známé po celém světě.

Značky: Cosmic Fog(Lost Fog i Liquid State), The FUU - Fuug life, Dinner Lady, Perino London, PJ Empire

perino-734px-katpng

Atomizéry a módy

Z těchto kategorií je rozhodně jednodušší vybrat atomizér, jelikož při nákupu módu byste se nemuseli trefit přesně do vkusu toho, koho hodláte podarovat. Existují však v luxusnějších kategoriích samozřejmě i takové, kterými nepohrdne žádný vaper a právě ty se vám zde pokusíme vyjmenovat.

vaporgiantAtomizéry

SQuape E[motion] (nebo přímo limitovaná edice) - luxusní švýcarský atomizér

Vapor Giant Mini V5 S - horká novinka na trhu od našich rakouských sousedů

SvoëMesto Kayfun Prime - proslulý německý atomizér na šlukování(méně páry), navržený v Rusku

SQuape X Dripper RDA - luxusní švýcarský atomizér určený k neustálému zakapávání(nemá nádržku na e-liquid)

E-Phoenix Hurricane - unikátně vypadající švýcarský atomizér

Módy

Módy s precizním DNA čipem a širokou škálou možností nastavení

Squonker módy s lahvičkou a zakapáváním zespodu, které začínají být čím dál více oblíbené

 stentorian ram

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení