Dovpo x Vaperz Cloud Odin Mini 100W TC
Kompaktní mód s osvědčeným designem a na míru ušitým čipem.




Osvědčená kombinace Dovpo, Vaperz Cloud a proslulý vape-youtuber The Vaping Bogan nyní přichází s aktualizovanou verzí módu Odin Mini, který pod nyní pod stejnou "kapotou" nabízí místo DNA75c čipu vlastní z dílny Dovpo, díky němu nabízí ve stejném těle ještě vyšší výkon a možnost nabíjení přes inovativní oboustranný port USB-C, nejsou však vynechány ani již standardní ochranné prvky.
Designu celé této řady kralují stylové otvory na stranách, rozdělené do několika proužků. Nejinak tomu je i u verze Mini, zde však ještě více připomínají průduchy , umístěné na předních stranách dřívějších sportovních vozů. Pro pohodlné užívání je přední strana osazena celkem čtyřmi dostatečně vystouplými tlačítky, prostřednictvím nichž je obsluha i nastavování vždy otázkou chvilky, ať už chcete mód používat v režimu výkonu, teploty nebo simulace mechanického módu Bypass.
Obměny se však mimo čipu dočkal i materiál zpracování. Nyní je tak zpracován mimo hliníkovou slitinu i z odolné zinkové slitiny (liší se dle varianty). Použít lze nejen s bateriemi typu 21700, ale také 20700 a v balení se nachází i adaptér pro nejběžnější baterie typu 18650. Je proto náležitě připraven tak, aby vyhověl všem vašim požadavkům a potřebám.
Vlastnosti
Rozměry: 90,5mm x 36,3mm x 32mm
Režimy žhavení: Režim výkonu, režim teploty, Bypass
Rozmezí výstupního výkonu: 1W - 100W
Rozsah nastavitelné teploty: 100°C - 315°C / 200°F - 600°F
Rozsah výstupního napětí: 3,2V - 4,2V
Minimální odpor režimu výkonu: 0,06Ω - 3,5Ω
Displej: 0,96" TFT barevný
Baterie: 1x 21700 / 1x 20700 / 1x 18650 (nejsou součástí balení)
Parametr dobíjení: 5V/1A
Použité materiály: Hliníková slitina / zinková slitina
Obsah balení
1x Mód Dovpo x Vaperz Cloud Odin Mini 100W TC
1x Adaptér na baterie 18650
6x Fólie na baterie
1x USB-C kabel
1x Návod k použití
Doplňkové parametry
Kategorie: | Vyřazeno |
---|---|
Záruka: | 2 roky |
Druh módu: | Elektronický mód, High-end konstrukce |
? Druh baterie: | 18650, 21700, 20700 |
Počet baterií: | 1 baterie |
Vlastnosti: | Barevný displej, Manuální regulace výkonu, Port USB-C, Regulace teploty |
Typ baterie: | 18650, 21700, 20700 |
Typ módu: | Elektronický mód |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.