VELKOOBCHOD

V případě zájmu o velkoobchodní spolupráci nás neváhejte kontaktovat na některém z níže uvedených kontaktů. Registraci můžete provést prostřednictvím tohoto odkazu a následně námi budete nejpozději do 24 hodin kontaktováni s podrobnostmi a schválením.

Tel: +420 605 938 271

E-mail: jsme@vaporism.cz

Specializujeme se především na širokou nabídku příchutí, zejména malajsijských. Jsme velkoobchodním distributorem značek: Angry Gorilla, Bubblelicious, Crazy Mix, Creamy Cake, Snacks (dříve Delicieux), Fruit Punch, Full Moon, Jungle Wave, Mama Kitchen, Mistiq, Pack A L'Ô, Secret Recipe a také velmi žádaných litevských příchutí Potion. britských Vampire Vape, francouzských SolubArome a nově i italských extraktů La Tabaccheria z pravého tabáku.

V naší nabídce nechybí ani prémiové shake‘N‘vape koncentráty od českých výrobců TI Juice a Fog Division.

Také jsme distributory proslulé vaty Cotton Fury, oblíbené například vape-youtuberem Noid Vape, nechybí však ani další oblíbené značky a proto můžeme nabídnout největší výběr vaty určené pro vaping v celé České republice.

Samozřejmostí je nabídka populárních módů a atomizérů značky Asmodus a to včetně luxusních variant vyrobených ze stabilizovaného dřeva. Dále nabízíme slavné značky jako jsou Vapor Giant, Cloudcig a součástí našeho velkoobchodu je i rozsáhlé portfolio dalšího příslušenství.