Způsoby doručení

 

Zboží obvykle odesíláme do 1 pracovních dnů od objednávky, nejdéle do 3 dnů. Pokud z nějakého důvodu není možné tuto lhůtu dodržet (zboží není na skladě, má zjištěnou vadu apod.), neprodleně Vás o tom informujeme.


Při nákupu nad 500 Kč je POŠTOVNÉ ZDARMA - platí pří využití přepravy výdejních míst Zásilkovny.cz a České pošty - doporučení psaní. Pro ostatní způsoby dopravy, zejména kurýrních služeb platí limit pro dopravu zdarma 1000 CZK.

Před doručením si prosím připravte občanský průkaz, produkty prodejné nad 18 let vám nebudou doručený bez ověření věku !

Nabízíme následující způsoby dopravy:

O odeslání zboží Vás vždy informujeme e-mailem a SMS. U většiny nabízených způsobů dopravy bude zboží doručeno do druhého dne od podání. Jedinou výjimkou je formát „obálka“ u České pošty. Více najdete v podrobném rozpisu níže.

 Česká pošta - Balík do ruky

Zásilku vám doručí balíková služba, případně si ji později vyzvednete na své pobočce České pošty. Platba dobírkou probíhá pouze v hotovosti.
POZOR: u obchodního balíku je zásilka na poště uložena pouze 5 dní.

 • Poštovné Česká pošta při platbě předem: 89 Kč

 • Při platbě dobírkou: + 29 Kč

 

Česká pošta - Balík na poštu

 Objednávka vám bude doručena na vámi zvolenou pobočku české pošty. Pobočku volíte při volbě dopravy na konci procesu objednávky.

 • Poštovné Česká pošta při platbě předem 79 kč

 • Při platbě dobírkou: + 29 Kč

 

Česká pošta - doporučené psaní

Slouží pouze k dopravě menších produktů, jako jsou například clearomizéry, články, žhavící hlavy, vata, odporové dráty a různé další součástky menších rozměrů.

 • Cena - 45 kč + při platbě dobírkou 29 kč

 

PPL CZ

Pokud zvolíte doručení prostřednictvím PPL, vyplňte prosím doručovací adresu, na které budete k zastižení během dne mezi 8.00 - 18.00. Pokud si necháváte zásilku doručit do zaměstnání, kromě Vašeho jména a adresy prosím vyplňte také název firmy. V případě dobírky můžete u PPL platit hotově i platební kartou přímo u řidiče.

 • Poštovné PPL při platbě předem: 79 Kč

 • Při platbě dobírkou: + 29 Kč

 

Osobní odběr na pobočce Zasilkovny.cz

Své zboží si můžete vyzvednout na vybrané pobočce Zásilkovny.cz. V případě dobírky prosím berte na vědomí, že na místě lze platit pouze v hotovosti.

 • Poštovné Zásilkovna při platbě předem: 55 Kč

 • Při platbě dobírkou: + 29 Kč 

 

Osobní odběr v místě pobočky Vaporism.cz -  Ostrava

Při osobním odběru u nás neplatíte žádné poštovné. Při osobním doběru je možné zboží zaplatit pouze hotově.

Více informací o naší prodejně naleznete ZDE. 

Pro dopravu na Slovensko využíváme následující druhy dopravy:

 • DHL/INTIME - zásilka vám bude dopravena kurýrem společnosti DHL/INTIME SK, ze zkušenosti víme, že je INTIME/DHL schopna dopravit zásilku na Slovenko již druhý den po odeslání - v případě platby platby předem - 3,6 €, v případě dobírky + 0,8 €

 

 • Zásilkovna - zásilka vám bude připravena k převzetí na kterékoliv pobočce široké výdejní sítě Zásilkovny.cz na Slovensku - při platbě předem - 3 €, v případě dobírky + 0,8€

 

Doprava zdarma při nákupu nad 2000 CZK (+-74€) platí i pro zákazníky na Slovensku!