Způsoby platby

U nás si můžete vybrat hned z několika způsobů platby, zde najdete všechny možnosti:

  • Gopay - rychlé a bezpečné online platby: svoji objednávku můžete zaplatit ihned po odeslání přes zabezpečenou 3D Secure bránou vaší platební kartou Visa, Mastercard a Maestro. Nebo také online bankovním převodem, kdy k převodu hotovosti přechází ihned. U obou těchto platebních styků se objednávka ihned mění na zaplacenou a my samozřejmě v nejbližší možné době expedujeme.  
  • Dobírkou při doručení (platba dopravci při doručení zboží, poštovné navýšeno o poplatek za dobírku)
    Za zásilky dodané GEIS Parcel CZ je možno zaplatit dobírku kromě hotovosti i platební kartou přímo u řidiče. Všichni řidiči jsou vybaveni mobilním platebním terminálem. O způsobu zaplacení se svobodně rozhodnete až v momentě převzetí zásilky.               
  • Bankovním převodem na náš účet 2701541423/2010 pro platby v CZK, pro platby v EURU účet: 2001541430/2010 IBAN: CZ9820100000002001541430 vedený u Fio Banky a.s Variabilní symbol odpovídá číslu Vaší objednávky. Objednávka bude odeslána po příchodu platby účet, doporučujeme proto převod uskutečnit ihned po objednání zboží.                                                
  • Hotově nebo platební kartou při převzetí vaší objednávky na naší prodejně v Ostravě                                 
  • Platební bránou Paypal - po dokončení objednávky budete přesměrování na platební bránu Paypal, kde platbu uskutečníte.

 

Reverse charge pro Slovenské podnikatele a firmy

Jelikož jsme plátci DPH je pro nás samozřejmostí odpočet dph při dodání zboží slovenským živnostníkům a podnikatelům, kteří jsou taktéž plátci dph. Náš systém vše hlídá za vás, při dokončení objednávku stačí správně vyplnit všechny potřebné údaje a faktura bude automaticky o DPH upravena. Není třeba dále upozorňovat na skutečnost možného odpočtu DPH.