Vážení zákazníci, z technických důvodů (nejspíše u poskytovatele) nám bohužel dnes nefunguje infolinka, využijte prosím online podporu či nás kontakujte na e-mailu jsme@vaporism.cz

Způsoby platby

U nás si můžete vybrat hned z několika způsobů platby, zde najdete všechny možnosti:

 • Global payments - rychlé a bezpečné online platby (Platba kartou, Apple Pay, Google Pay): svoji objednávku můžete zaplatit ihned po odeslání přes zabezpečenou 3D Secure bránou vaší platební kartou Visa, Mastercard a Maestro. Nebo také online bankovním převodem, kdy k převodu hotovosti přechází ihned. U obou těchto platebních styků se objednávka ihned mění na zaplacenou a my samozřejmě v nejbližší možné době expedujeme.   Upozornění: Evropská legislativa stále zpřísňuje pravidla pro platební asociace a je možné, že budete při platbě požádáni také o zapsání e-PINu k vaší kartě (tento pin naleznete vždy ve vašem bankovnictví, pravděpodobné v podsekci administrace dané platební karty!)
 • Gopay - online bankovní převod - svoji objednávku můžete také zaplatit okamžitých online bankovním převodem. Po objednávce budete automaticky přesměrováni do rozhraní vámi zvolené banky, ve které pouze potvrdíte přednastavený bankovní převod PIN kódem z SMS / potvrzením v mobilní aplikaci vaší banky
 • Dobírkou při doručení (platba dopravci při doručení zboží, poštovné navýšeno o poplatek za dobírku)
  Za zásilky dodané kurýrními přepravci a zásilky dodané na výdejní místa je vždy možno zaplatit dobírku kromě hotovosti i platební kartou přímo u řidiče. Všichni řidiči jsou vybaveni mobilním platebním terminálem. O způsobu zaplacení se svobodně rozhodnete až v momentě převzetí zásilky.               
 • Bankovním převodem na náš účet 2701541423/2010 pro platby v CZK, pro platby v EURU účet: 2001541430/2010 IBAN: CZ9820100000002001541430 vedený u Fio Banky a.s Variabilní symbol odpovídá číslu Vaší objednávky. Objednávka bude odeslána po příchodu platby účet, doporučujeme proto převod uskutečnit ihned po objednání zboží.                                                
 • Hotově nebo platební kartou při převzetí vaší objednávky na naší prodejně v Ostravě                                 
 • Platební bránou Paypal - po dokončení objednávky budete přesměrování na platební bránu Paypal, kde platbu uskutečníte.

Volba způsobu platby v ČR:

 1. Hotově................................................................. 0 Kč
 2. Platba kartou při osobním odběru........................0 Kč
 3. Platba kartou online..............................................0 Kč
 4. Bankovní převod online........................................0 Kč
 5. Offline bankovní převod.......................................0 Kč
 6. Platba dobírkou...................................................29 Kč

 

Reverse charge pro Slovenské podnikatele a firmy

Jelikož jsme plátci DPH je pro nás samozřejmostí odpočet dph při dodání zboží slovenským živnostníkům a podnikatelům, kteří jsou taktéž plátci dph. Náš systém vše hlídá za vás, při dokončení objednávku stačí správně vyplnit všechny potřebné údaje a faktura bude automaticky o DPH upravena. Není třeba dále upozorňovat na skutečnost možného odpočtu DPH.

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení