StarMods - IEC AIO Squonker
Podobné produkty
Související produkty
Zařazení produktu
Jsme odborníci na vaping
a rádi kdykoliv poradímeDOPRAVA ZDARMA
od 700 Kč
ZBOŽÍ SKLADEM
opravdu na skladěTisíce kvalitních produktů
máte z čeho vybíratDetailní popis produktu
StarMods IEC AIO je elegantním přírůstkem do skupiny multifunkčních all-in-one zařízení od poměrně nové společnosti StarMods, přicházející s unikátní konstrukcí módu i umístěním proprietárního shell atomizéru.
IEC AIO nabízí možnost využití třemi různými způsoby – jako standardní AIO zařízení s atomizérem na žhavící hlavy nebo na bázi squonker módu za použití vlastního RDA atomizéru se standardním závitem 510.
Zařízení je konstruována ve stylu AIO se dvěma bočními panely. Pod levým panelem se ukrývá bateriový slot pro jednu baterii typu 18650 a zároveň je zde umístěn menší displej a podlouhlé tlačítko, suplující na svých rozích tlačítka + a -. Na pravém panelu se pak v horní části nachází pouze dostatečně velké čtvercové tlačítko žhavení s mírnou prohlubní uprostřed pro pohodlný a zároveň sebevědomý stisk během žhavení.
Mód ke svému chodu používá prémiový čip YiHi SX600 v upravené verzi, poskytující kromě přesného podávání výkonu až 60W také rychlé nabíjení vložené baterie prostřednictvím portu USB-C i tři režimy žhavení.
V režimu výkonu si kromě samotného nastavení výkonu lze vybrat ze tří přednastavených intenzit náběhu – jemná, normální a silná. Teplotní režim nabízí možnost použití niklu, nerezové oceli 316L i stanovení koeficientu TCR pro ostatní typy odporových drátů. Na výběr však máte také ze dvou přednastavených režimů (dynamický/konstantní). Třetím režimem je pak Bypass, simulující přímý výstup z baterie jako u mechanických módů.
Nad celým chodem zařízení pak máte přehled prostřednictvím kompaktního 0,69“ OLED displeje, znázorňujícího stav baterie, aktuální hodnoty výkonu, napětí a odporu. Jeho prostřednictvím lze však i přizpůsobit jas displeje i další prvky pro pohodlné používání a nechybí ani možnost budoucího upgradu systému.
IEC přichází v sadě s upravitelným proprietárním shell tankem Brijg, jehož spodní část je na rozdíl od módu zdobena elegantním keltským motivem. V konfiguraci na tovární žhavící hlavy (PnP, GTX, TMD) disponuje objemem až 6ml e-liquidu.
Shell atomizér však lze také vyměnit za přiloženou squonkovací nádržku s objemem až 7,5ml, obsahující na horní straně standardní 510 závit pro váš oblíbený RDA atomizér s BF pinem.
E-liquid do tanku snadno doplníte po sejmutí silikonové krytky, umístěné v přední části tanku. Vždy tak budete mít dostatečné množství e-liquidu, ať už se rozhodnete pro kterýkoli ze tří způsobů.
Parametry
Rozměry: 79,5mm x 42,5mm x 24mm
Rozsah výstupního výkonu: 1W - 60W
Maximální výstupní proud: 25A
Podporovaný odpor: 0,1Ω - 3Ω
Energetická výtěžnost: 90%
Baterie: 1x 18650 (není součástí balení)
Nabíjení: USB-C 5V/2A
Použité materiály: Hliníková slitina 6063, PCTG, akryl
Obsah balení
1x Zařízení StarMods IEC AIO
1x shell tankem Brijg
1x Squonk tank
1x Tovární žhavící hlava TMD s odporem 0,3Ω
1x Sada náhradních dílů
1x Návod k použití
Doplňkové parametry
vše bez problemu
Pecka konečně all in one jak má být, doporučuji 100% hit roku
Malý, lehký, funguje jak má.
Spokojenost, All in One s celou parádou. Lze použít coily, RBA bridge, RTA, RDTA, RTA, squonk. Prostě universal. Ve skutečnosti ještě hezčí než na fotkách prodejce.