DotMod Dotstick Revo 700mAh startovací sada
Revoluční sada dotStick od legendárního výrobce DotMod!




Upozornění: Nepoužívejte tento produkt společně s rychlo nabíječkou DotMod 30w Fast Charger z důvodu možné výrobní vady. V případě že si přejete produkt vrátit kontakujte nás prosím na email: jsme@vaporism.cz
Když řekneme "revoluční", obvykle se nám vybaví jen jemné změny ve funkčnosti, nebo lepší vychytávky. V dotModu tento pojem přenesli mnohem dále.
Prakticky všechna zařízení na dnešním trhu fungují s lithium-ionovými bateriemi, které přináší spoustu výhod, ale i nevýhod. Jednou z nevýhod je jejich nestabilita při špatném zacházení. Nový dotStick Revo tento problém ale s přehledem řeší. Místo tradiční baterie totiž k uchování energie využivá tzv. superkondenzátory. Ty se pyšní výdrží přes 15000 nabíjecích cyklů s minimální degradací. V porovnání s 300 cykly u tradiční Li-Ion baterie jde o mílový skok.
Řešení v tomto zařízení disponuje kapacitou o zhruba 700mAh. Díky charakteristice superkondenzátorů už nemusíte řešit dlouhé nabíjecí časy, protože díky jejich nízkému vnitřnímu odporu je nabíjení opravdu rychlé.
Díky plné kompatibilitě se všemi dotCoil hlavami a výkonem mezi 5 až 35W se jedná o naprosto perfektní zařízení nejen pro začátečníky, ale i pokročilé vapery, které nebaví furt řešit nabití baterie a jiné nepříjemnosti. Díky široké škále designů si vybere naprosto každý a díky jejich ikonickému podání chuti zaručí vždy naprosto perfektní vaping.
Zkuste opravdovou revoluci s dotMod!
Obsah balení:
1x dotStick Revo
1x 3,5 ml PCTG tank
1x Žhavicí hlava dotCoil 0,7ohm
1x Žhavicí hlava dotCoil 0,9ohm
1x Drip Tip
1x Standardní USB-C kabel
Parametry:
Objem tanku: 3,5ml
Výkon: 5-35W
Nabíjecí doba: 30 minut
Materiál: PCTG
Barvy: Čirá (Clear) / Černá (Smoke) / Červená (Red) / Zelená (Green) / Fialová (Purple) / Oranžová (Orange)
Výrobce: Dotmod
Doplňkové parametry
Kategorie: | Vyřazeno |
---|---|
Záruka: | 2 roky |
? Druh baterie: | Integrovaná baterie (USB nabíjení) |
Způsob žhavení: | Spínací tlačítko |
? Způsob vapování (vdechování): | POD MTL - "šlukování" z pusy do plic s volnějším potahem z POD zařízení, DL - přímý potah do plic - cloud chasing (potah jak z vodní dýmky), MTL - "šlukování" z pusy do plic (potah jak z běžných cigaret) |
Vlastnosti: | LED indikátor nabití, Port USB-C |
Typ baterie: | Integrovaná baterie (USB nabíjení) |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.