Vážení zákazníci, z technických důvodů (nejspíše u poskytovatele) nám bohužel dnes nefunguje infolinka, využijte prosím online podporu či nás kontakujte na e-mailu jsme@vaporism.cz

Jakou elektronickou cigaretu vybrat?

Každý začínající e-kuřák nebo také člověk co teprvé o e-kouření přemýšlí si klade otázku jakou e-cigaretu vybrat aby mu stačila a aby se nevrátil zase ke klasickým cigaretám.

Nejlepší řešení je takové, že nás kontaktujete a společně to po telefonu nebo také přes online chat který u nás máte k dispozici probereme a vybereme to nejlepší pro vás.

Ovšem pro případ, že nemáte čas, chuť anebo prostě náladu na to komunikovat s kýmkoliv, vám přinášíme návod jak e-cigaretu vybrat.

 

Lehký kuřák, který vykouří denně pár cigaret např. 5-6 a ještě k tomu slabší intenzity jako jsou slim, většina modrých cigaret, ochucené atd. nepotřebuje "výkonné dělo", nýbrž jednodušší e-cigaretu, která uspokojí všechny potřeby a nebude zbytečně kontraproduktivní..např. E-cigareta pro začátečníkaU těchto e-cigaret zaujme příznivá cena, cena elektronické cigarety se odvíjí především od kapacity baterie a množstvím fukncí které baterie nabízí, vás především zajímá aby se s ní dalo e-kouřit a to e-cigarety pro začátečníky splňují. Všechny námi nabízené elektronické cigarety nabízí untuitivní a snadné plnění e-liquidem a nízké nároky na údržbu.

Samozřejmě také záleží na volbě e-liquidu...tady záleží na každém z nás co mu sedí a nejspíše se nevyhnete zkušenosti s e-liquidem který vám svou intenzitou nestačil nebo byl naopak moc silný..My doporučujeme začít s e-liquidem okolo intenzity nikotinu 9-12 mg.

 

Těžký kuřák, který vykouří denně kolem celé krabičky a ještě k tomu silnější intezity cigaret jako jsou červené Marlboro, Phillip Morris, hněde Davidoff, Camel, atd. potřebuje výkonnější kousek, který mu pomůže překonat přechod na elektronickou cigaretu a dokáže uspokojit jeho potřeby. My doporučujeme momentální jedničku pro pohodové e-kouření, Takové e-cigarety mají dostatečný výkon a sílu aby kuřákovi uspokojily jeho potřeby po nikotinu, také mají vyšší kapacitu baterie, tudíž nehrozí všemi neoblíbené nabíjení v průběhu dne, kdy člověk potřebuje e-kouřit a nemůže.

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení