Vážení zákazníci, z technických důvodů (nejspíše u poskytovatele) nám bohužel dnes nefunguje infolinka, využijte prosím online podporu či nás kontakujte na e-mailu jsme@vaporism.cz

Proč E-kouřit, klady a zápory

Proč je lepší kouřit elektronické cigarety s liquidy?

KLADY:

1) Elektronické cigarety a její modifikace (box-mod,grip) narozdíl od cigaret tabákových nezapáchá, ale naopak příjemně voní.

2) Jedná se o zdravější formu kouření, jelikož "kouř" e-cigaret neobsahuje toxické zplodiny spalování.

3) E-kouření vás zdaleka nebude stát tolik, co kouření běžné cigarety. Pro kůřáka s běžnou spotřebou kolem 20ti cigaret denně ušetří měsíčně prostředky v řádech tisíců korun, pro představu v číslech se ušetřená částka může pohybovat okolo 1800 kč měsíčně! Kouření elektronických cigaret a e-liquidů je tedy podstatně levnější a nebude tolik zatěžovat Váš rozpočet.

4) Zažloutlý a nepříjmený vzhled vašich zubů a prstů bude minulostí!

5) Nemusíte řešit problémy jako - kam s nedopalkem, zapomenutý zapalovač nebo prázdná krabička zrovna když není kde koupit novou a podobně... . Z e-cigarety si můžete potáhnout v podstatě kdykoli a kdekoli a jen tolik, na kolik máte právě chuť

6) Kvalitní elektronická cigareta se může stát dobrým tématem při vašem sociálním soužití, mnoho lidí jí dosud nezná a nemá sní zkušenosti a je jisté, že takovou zkušenosti budou chtít znát a budou se zajímat.

7) Je to cool!

ZÁPORY:

1) Při prvotním přechodu z klasických cigaret může kuřákovi při e-kouření elektronické cigarety chybět takový ten známi pocit cigarety mezi dvěma prsty a také naučené "pauzičky na cígárko" v práci. Tohle vše se samozřejmě dá překanovat, je to jen o zvyku a my vám s ním klidně pomůžeme, neváhejte se nás zeptat, jak jsme přechod na e-cigaretu řešili my a my vám poradíme! :)

2)  Pořizovací cena se může zdát vysoká, a však je nutno počítat s tím, že se investice v průběhu několika měsíců vrátí.

 

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení