Proč E-kouřit, klady a zápory

Proč je lepší kouřit elektronické cigarety s liquidy?

KLADY:

1) Elektronické cigarety a její modifikace (box-mod,grip) narozdíl od cigaret tabákových nezapáchá, ale naopak příjemně voní.

2) Jedná se o zdravější formu kouření, jelikož "kouř" e-cigaret neobsahuje toxické zplodiny spalování.

3) E-kouření vás zdaleka nebude stát tolik, co kouření běžné cigarety. Pro kůřáka s běžnou spotřebou kolem 20ti cigaret denně ušetří měsíčně prostředky v řádech tisíců korun, pro představu v číslech se ušetřená částka může pohybovat okolo 1800 kč měsíčně! Kouření elektronických cigaret a e-liquidů je tedy podstatně levnější a nebude tolik zatěžovat Váš rozpočet.

4) Zažloutlý a nepříjmený vzhled vašich zubů a prstů bude minulostí!

5) Nemusíte řešit problémy jako - kam s nedopalkem, zapomenutý zapalovač nebo prázdná krabička zrovna když není kde koupit novou a podobně... . Z e-cigarety si můžete potáhnout v podstatě kdykoli a kdekoli a jen tolik, na kolik máte právě chuť

6) Kvalitní elektronická cigareta se může stát dobrým tématem při vašem sociálním soužití, mnoho lidí jí dosud nezná a nemá sní zkušenosti a je jisté, že takovou zkušenosti budou chtít znát a budou se zajímat.

7) Je to cool!

ZÁPORY:

1) Při prvotním přechodu z klasických cigaret může kuřákovi při e-kouření elektronické cigarety chybět takový ten známi pocit cigarety mezi dvěma prsty a také naučené "pauzičky na cígárko" v práci. Tohle vše se samozřejmě dá překanovat, je to jen o zvyku a my vám s ním klidně pomůžeme, neváhejte se nás zeptat, jak jsme přechod na e-cigaretu řešili my a my vám poradíme! :)

2)  Pořizovací cena se může zdát vysoká, a však je nutno počítat s tím, že se investice v průběhu několika měsíců vrátí.