Vážení zákazníci v pátek 01.07. bude probíhat údržba a aktualizace našich systému a bohužel v těchto dnech nebude přístupný e-shop ani prodejna. Za potíže se omlouváme.

PŘEDSTAVENÍ RELX ESSENTIAL POD

Zbrusu nová elektronická cigareta RELX Essential POD představuje zařízení, na jehož vývoji pracovalo přes 100 špičkových inženýru společnosti RELX Lab a které prošlo přesně 76 testy a úpravami k tomu, abyste si mohli dopřát ten nejlepší vaperský zážitek! Než přejdeme k technickým detailům, měli byste vědět že na základě našich osobních zkušeností se jedná o jednu z nejlepších e-cigaret pro začínající e-kuřáky s automatickou aktivací a prvotřídním projevem.

RELX Essential POD patří mezi takzvané uzavřené systémy a nevyžaduje prakticky žádnou údržbu. Využívá speciální předplněné cartridge, které obsahují vysoce kvalitní a certifikované e-liquidy speciálně navržené přímo pro tuto e-cigaretu.

Výrobce RELX Lab využívá vlastní patentovanou technologii Super Smooth™, díky které se může chlubit maximálně detailními vlastnostmi své e-cigarety.

  • <55°C je provozní teplota e-cigarety pro komfortní používání bez přehřívání
  • <10db je úroveň hluku při inhalaci a tudíž je její používání téměř beze zvuku
  • ±0,4kPa tuhost potahu maximálně se přibližující tabákovým cigaretám
  • 0,2s bleskový náběh žhavení atomizéru v cartridge

Samotná e-cigareta RELX Essential POD je vyrobena z kvalitní kovové slitiny s elegantním vroubkovaným tělem pro jistý a příjemný úchop. Sofistikovaně ukrytá LED kontrolka vás bude informovat o zbývající kapacitě baterie, která se mimochodem chlubí kapacitou 350mAh a z naší zkušenosti vystačí na celý den používání. Jednoduché nabíjení zajišťuje přítomný USB-C port a čas potřebný k dobití vaší e-cigarety činí pouhých 40 minut.

Cartridge RELX Essential POD prošly neméně náročným vývojem a jejich klíčové prvky tvoří:

  • Speciální žhavící tělísko, které rovnoměrně nahřívá e-liquid
  • Symetrický design, díky kterému je vždy umístíte do e-cigarety správně
  • Vnitřní uspořádání tvoří 11 samostatných vrstev a naprosto znemožňuje protékání e-liquidu, což představuje hlavní neduh konkurenčních výrobků
  • Technologie Air Boost a Active-Steam Pro s konstantním a vybalancovaným odvodem páry a stoprocentní spolehlivost podtlakového senzoru

RELX Essential POD je jednoduše elektronická cigareta, kterou jste vždy chtěli, protože prostě funguje. Díky nízké pořizovací ceně a rozmanitým barevným variantám i příchutím náplní si můžete svůj vape zážitek zcela přizpůsobit vašemu stylu a užívat si volnosti, kterou vám e-cigareta RELX dodá.

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení